Barcode: 0011215323921
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 825.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 206.0 g |
| of which sugars | 106.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CORN SYRUP, SUGAR, CORN STARCH, MODIFIED CORN STARCH, ARTIFICIAL CHERRY FLAVOR, ARTIFICIAL COLORS (RED 40), CARNAUBA WAX.
Additives
e129
e903
Related Products in Undefined
Cinnamon Jelly Hearts
Brach's
E NOVA 4
Peach Ring Candy
Signature Kitchens
B NOVA 4
Organic Butternut Squash
Earthbound Farm
A NOVA 1
Golden Hominy
Bush's Best
A NOVA 3
HOME STYLE DRESSING & CONDIMENT
DOROTHY LYNCH
E NOVA 4
Garbanzo Bans Chicks Peas
Kroger
NOVA 3
Buttermilk Waffles
Kroger
C NOVA 4
Japanese Style Noodles With Soup Base
Myojo
D NOVA 4
COTTAGE CHEESE SMALL CURD
meijer
B NOVA 4
Northern Italian
Ken's
E NOVA 4
Reduce Fat Milk
The Kroger Co.
B NOVA 1
potato
Grown in Idaho
A