Barcode: 0041396000977
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 14.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 5.0 g |
Ingredients
dextrose, corn starch, corn syrup, tapioca, beef gelatin, artificial flavors. made in colombia
Additives
e428
Related Products in Snacks
Etoile au beurre
Boni
E NOVA 4
Cakes à la fraise
Boni
D NOVA 4
Gaufres vanille cacao
Everyday Colruyt Group
E
Chocotini
Boni
E NOVA 4
Profiteroles Fourrées à la Crème
Boni
D NOVA 4
Madeleines
Boni, Colruyt
D NOVA 4
GAUFRES DE BRUXELLES
Boni Selection
C NOVA 4
Oeufs en chocolat praliné lait
Boni
E NOVA 4
Craquelins
Boni Selection
E NOVA 4
Oeufs chocolat blanc
E NOVA 4
Mélange de bonbons
Boni
D NOVA 4
Oeufs praliné
Boni
E NOVA 4