Barcode: 9501076300335
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, sugar, flavors (naturals), citric acid, sodium benzoate, sucralose, acesulfame-K, azorubine, blue #1.
Additives
e122
e133
e211
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ice tea peche CBD
NOVA 4
Kanazen Drink Révolution
KANAZEN
C NOVA 4
Chocolating
Chocolating Gourmet
E NOVA 4
Pur jus de pomme pêche et abricot
Le Fourgon
E
Le pur jus de pomme
Le Fourgon
C NOVA 1
Boisson de chocolat noir Framboise
Chocolating Gourmet
E NOVA 4
Kelly loves aloe vera
C NOVA 4
Smoothie Framboise
SAINS ET SAUFS
C NOVA 1
Pur Jus Multifruits
Le Fourgon
C NOVA 1
Le pur jus pomme fruits rouges
Fourgon
C NOVA 1
Kombucha
Phyte
C
Boisson de chocolat noir Orange
Chocolating Gourmet
E NOVA 4