Barcode: 0609132268014
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 8.3 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 60.4 g |
| of which sugars | 35.4 g |
| Fiber | 6.2 g |
| Proteins | 14.6 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Gluten free oats, soy crisps (soy protein isolate, rice flour, salt), cherries (cherries, apple concentrate, sunflower oil), brown rice syrup, cashews, date paste, agave syrup, chia seeds flax seed meal, vanilla extract, sea salt.
Related Products in Snacks
Spicy Hot Chipotle
Wicked Mix
E NOVA 4
Chilaquiles chips
NOVA 3
Moonlight Spicy Mix
Wicked Mix
E NOVA 4
Waffle Cookie
Fogliani
NOVA 3
Garlic parmesan seasoned oyster crackers
E NOVA 4
Snacks
Twin Leefe Llc
E NOVA 4
Bagel chips
E NOVA 3
Gluten free muffin
NOVA 4
Chocolate Laced
Wicked Mix
E NOVA 4
Cane syrup
Simply, Shuga!
D NOVA 4
Chocolate Pizzelle Premium Italian Waffle Cookies, Chocolate
Fogliani
E NOVA 3
Gluten free brownie mix
Think Eat Live
NOVA 3