Barcode: 0860495001131
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 410.0 kcal |
| Fat | 10.3 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 56.9 g |
| of which sugars | 12.1 g |
| Fiber | 6.9 g |
| Proteins | 8.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Gluten-Free Oats, Tapioca Syrup, Almond Butter, Sunflower Lecithin, Organic Coconut Oil, Organic Chia Seeds, Unsweetened Cherries.
Additives
e322
e322i
Related Products in Snacks
Ziggy's, Kettle Corn, Buttery Bliss
Ziggy Snack Foods Llc
E NOVA 3
Ziggy's, Kettle Corn, Kickin' Buffalo Wing
Ziggy Snack Foods Llc
D NOVA 3
Savory Chili Lime With Himalayan Pink Salt
Ziggy Snack Foods Llc
D NOVA 3
Ziggy's, kettle corn popcorn, happenin jalapeno
Ziggy's
E NOVA 3
Ziggy's, Sweet & Salty Kettle Corn
Ziggy Snack Foods Llc
E NOVA 3
Organic Medjool Date
Atlas Produce & Distribution Inc., Fresh Energy
C NOVA 1
Hanami, Prawn Crackers
Friendship Co. Ltd.
E NOVA 4
O.G. Hickory Savory & Smoky Beef Stick
Righteous Felon Craft Jerky
E NOVA 4
Ziggy's, Kettle Corn, Savory Chili Lime
Ziggy Snack Foods Llc
E NOVA 3
Zola, Dark Chocolate Covered Tropical Coconut
Amazon Preservation Partners Inc.
E NOVA 4
Zola, Fruit Flavored Centers Covered In Dark Chocolate, Acai & Blueberry
Amazon Preservation Partners Inc.
E NOVA 4
Beef Jerky O.G. Hickory
Righteous Felon
E NOVA 4