Barcode: 0049000018011
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 11.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, CARAMEL COLOR, PHOSPHORIC ACID, NATURAL FLAVORS, CAFFEINE.
Additives
e150c
e338
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lady Pink Grapefruit
Bionina
E NOVA 3
Coca Cola Zero
coca Cola
C NOVA 4
Nectar multivitaminé 12 fruits
365 Delhaize
D NOVA 4
TAO blackcurrant ginseng
Tao
Apple Juice from Concentrate
by Amazon
D NOVA 1
Jus de fruits saveur fruits exotiques
Honest
C NOVA 4
Kokosmilch
by amazon, Amazon
E NOVA 4
Noisettes - Café aromatisé
Domino
B NOVA 1
Latté matcha x moringa
Purasana
B NOVA 4
Tao energizer
Tao
E
Classic matcha
Purasana
D
Ginger Ale
finley
D NOVA 4