Barcode: 0011110098382
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, caramel color, citric acid, phosphoric acid, sodium benzoate, gum arabic, natural and artificial flavors, sucralose, acesulfame potassium, caffeine
Additives
e150c
e211
e330
e338
e414
e950
e955
Related Products
Full cream milk
Checkers Brand frozen chips
Checkers housebrand
Full cream milk long life
Crystal Valley
C NOVA 1
Mayonnaise Smooth & Tangy
Ritebrand
NOVA 4
Muesli BIG CRUNCH
Morning Mills
E NOVA 4
Chickpeas in Brine
Pot O’Gold
A NOVA 3
Chocolate clusters
D NOVA 4
smooth Peanut Butter
Pick n Pay
NOVA 4
Peanut Butter
C NOVA 4
Salted Butter
Ceystal Valley
E NOVA 2