Barcode: 0085239053638
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, red 40, artificial flavor.
Additives
e129
Related Products in Snacks
Turrón de chocolate con leche almendra
Vicens
D NOVA 4
Turrón de chocolate con almendra
Viar
E NOVA 4
Turrón Mazapán Frutas
Torrons Vicens, Vicens
E NOVA 4
Caramelos sin azúcar
Gerio
D NOVA 4
Lolly Toon
E NOVA 4
Galleta campera
Tejedor
E NOVA 3
Brochette Mallow
Gerio
E NOVA 4
Naranjines
Vicens
E NOVA 4
Violetas
Gerio
E NOVA 4
Turro Crema Cremada
Vicens
E NOVA 4
Vicens Torró Artesa blando almendras desde 1775
Vicens
D NOVA 3
Sucette naturelle ronde moyenne
Artisanale
E NOVA 4