Cherry Crunch Pie
Labels
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 289.1 kcal |
| Fat | 11.7 g |
| of which saturated | 5.5 g |
| Carbohydrates | 43.8 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
filling: cherries, sugar, modified corn starch, salt, crust: enriched wheat flour (wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), soybean oil and hydrogenated soybean oil, water, dextrose, salt, dough conditioner (sodium metabisulfite), streusel topping: enriched wheat flour (wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), brown sugar, palm oil, sugar, salt, spice, dextrose, contains: wheat, smartlabeol" scan here or call 1-800-595-7010 for more food information, questions or comments, visit us at www,mariecailendersmeais,com or call 1-800-596-7010 p,o, box 3534 conagra chicago, il 60654 •brands
Additives
Related Products
Jus pomme cassis
Pressoir Du Pilat
Pur jus de pomme
Pressoir du Pilat
Nectar Fraise
Pressoir du Pilat
Bananes sechees
Origines
Jus de tomate
Pressoir du Pilat
Fraises
Miel Moutarde à l'ancienne
Amine & Omar
Pâté au piment d'espelette
Amin Omar
Pate aux epices
Amine & Omar
Nectar de fraise
Pressoir du Pilat