Barcode: 0857554003380
Cherry filled waffles
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 225.0 kcal |
| Fat | 7.5 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 32.5 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
cherries, sugar, cornstarch-modified.
Related Products
Turkey breast with mashed potatoes and gravy
NOVA 4
Spicy Super Greens Soup
Skinny souping
C NOVA 3
Organic Big Whole Wheat Flour Tortillas
Colorado Tortilla Co. Inc., Stacey's Organic Tortillas
Cioppino soup
C NOVA 4
Constellation seedless mini sweet peppers
NatureSweet
Red pepper chickpea basil soup, red pepper chickpea basil
B NOVA 3
Cherubs Grape Tomatoes
NatureSweet
A NOVA 1
Vegan noodle
C NOVA 4
Organic Whole Wheat Flour Tortillas
Stacey's, Stacey's Organic Tortillas
Organic Big White Flour Tortillas
Colorado Tortilla Co. Inc., Stacey's Organic Tortillas
NOVA 3