Barcode: 0011225070174
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, contains 2% or less of the following: citric acid, natural and artificial flavors, sucralose, sodium benzoate and potassium sorbate (preservatives), acesulfame potassium, red 40.
Additives
e129
e202
e211
e330
e950
e955
Related Products in Beverages
Premium hot cocoa mix
Culinary Circle, Supervalu Inc.
NOVA 4
Cold brew coffee
C NOVA 4
Cold brew coffee
C NOVA 4
Brewed sweet tea
D NOVA 4
Iced espresso coffee beverage
C NOVA 4
Cold brew coffee
C NOVA 4
Italian sparkling mineral water
B NOVA 4
Cold brew coffee
B NOVA 1
Cold brew colombian coffee
B NOVA 1
Cold brew coffee
C NOVA 4
Sparkling italian soda
E NOVA 4
Sparkling italian soda
E NOVA 4