Barcode: 0072392011339
Cherry gelatin
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 85.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Sugar, gelatin, contains 2% or less of the following: fumaric acid, natural and artificial flavor, sodium citrate, malic acid, red 40.
Additives
e129
e296
e297
e331
e428
Related Products
Sardine Fillets in 100% Olive Oil
Season
B NOVA 3 Eco-Score D
Donettes rayados
Donettes
E NOVA 4 Eco-Score C
Beyond Chicken® Plant-Based Breaded Tenders
Beyond Meat
NOVA 4
Extra Sweet Tea
Milo's
Jin Ramen Mild
Otoki
NOVA 4 Eco-Score B
Pantera rosa
Bimbo
E NOVA 4
Semisoft Cheese
Babybel
A NOVA 3 Eco-Score D
Fusilli no. 34
De Cecco
NOVA 1
Excellence 70% Cacao Edelbitter Intensiv
Lindt
E NOVA 3
Mein Ofenkäse Tex-Mex Style
Rougette
Eco-Score D