Barcode: 9416107523389
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.3 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | — |
Ingredients
toms salt citric acid
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% juice from concentrate, pineapple orange banana
365 Everyday Value, Whole Foods Market Inc.
E NOVA 1
Organic croutons butter & garlic
365 Everyday Value
D NOVA 4
365 everyday value, croutons, cheese & garlic
365 Everyday Value
D NOVA 4
Cranberry 100% juice from concentrate, cranberry
365 Everyday Value
C NOVA 1
Orange mango flavored 100% juice blend from concentrate, orange mango
365 Everyday Value
E NOVA 4
365 everyday value, 100% naturally flavored juice, pomegranate
365 Everyday Value
E NOVA 4
365 everyday value, organic 100% juice, concord grape
365 Everyday Value
E NOVA 1
Apple from concentrate
Whole Foods Market Inc.
D NOVA 1
Organic Prune Juice
365 Everyday Value
E NOVA 1
Black Beans
365 Everyday Value
B NOVA 3
Organic tart cherry 100% juice from concentrate, tart cherry
365 Everyday Value
E NOVA 1
Organic croutons caesar
365 Everyday Value
E NOVA 4