Barcode: 0899633001184
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 257.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 62.9 g |
| of which sugars | 62.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, cherries, pectin, lemon juice.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Reis-Fit Express - Poké Bowl Reis
reis-fit
B NOVA 4 Eco-Score B
Gourmand & Végétal Fraise
Andros
C NOVA 4
Special K The Original
Kellogg's
D NOVA 3 Eco-Score D
Boter
alpro
C NOVA 4 Eco-Score C
Mirtillo mix
Skipper, Zuegg
B NOVA 4 Eco-Score D
Condimento a base di olio extra vergine di oliva e peperoncino
Redoro
C NOVA 2
Granetti classici
Barilla, Mulino Bianco
C NOVA 3 Eco-Score B
Gourmand & Végétal - Le délice Chocolat
Andros
C NOVA 4
Tijger Bruin Brood AH
AH Tijger
B NOVA 4 Eco-Score A
Gourmand & Végétal Brassé Orange et Carotte
Andros
C NOVA 4
Olio extra vergine di oliva 100% italiano
Redoro
B Eco-Score E
Pure Harvest Organic Natures Soy Milk Malt Free imp
Pureharvest
B NOVA 3 Eco-Score B