Barcode: 0853896007178
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cherries, evaporated cane, pectin
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
italian herb flat bread
A NOVA 4
Roasted & salted peanuts in-shell, roasted & salted
Target Stores
C NOVA 3
Raw Whole Almonds
Good & Gather
A NOVA 1
Low sodium three bean blend kidney, pinto & black beans
A NOVA 3
Sea Salt Dry Roasted Pistachios
Good & Gather
C NOVA 3
Raw mixed nuts
Good & Gather
C NOVA 1
Large-cut croutons
D NOVA 4
original flatbread
Archer Farms
A NOVA 4
Unsalted Roasted Mixed Nuts
A NOVA 3
Classic white flatbread
A NOVA 4
Large-cut croutons
E NOVA 4
Raw mixed nuts
Good & Gather
NOVA 1