Barcode: 0086854067734
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 325.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 70.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, corn syrup, cornstarch, modified cornstarch, artificial flavor, red 40.
Additives
e129
Related Products in Snacks
Blackbeard's, beef jerky, original hickory smoked
Blackbeard's
E NOVA 4
Sesam Knackebröd luchtig en bros
Albert Heijn
B NOVA 4
Blackbeard's, beef jerkey, original
Blackbeard's
E NOVA 4
Special recipe beef jerky
E NOVA 4
Baked Snack Crackers, Organic White Cheddar Squares
D NOVA 4
Coconut Ice Bites
Frive
E NOVA 3
Crazy corn
D NOVA 4
Jelly Beans
Kelly's candy kitchen
E NOVA 4
Blackbeard's, sweet & zesty beef jerky
Blackbeard's
E NOVA 4
Kelly's Candy Kitchen, Double Bubble Gum
T&L Distributing Co. Inc.
E NOVA 4
Blackbeard's, beef jerky, original hickory smoked
Blackbeard's
E NOVA 4
Kelly's Candy Kitchen, Party Mix Candy
T&L Distributing Co. Inc.
E NOVA 4