Barcode: 0858379004347
Cherry Lemonade Protein Drink
by Protein2O
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
kosher
no lactose
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
WATER, WHEY PROTEIN ISOLATE (MILK), NATURAL FLAVORS, CITRIC ACID, RED 40, CAFFEINE, SUCRALOSE, PHOSPHORIC ACID
Allergens
milk
Additives
e129
e330
e338
e955
Related Products in Beverages
Biere Almaza 33 CL X 24 Arev
Almaza
NOVA 3
Hot Choco Drink Light Orange Flavour
Domo
NOVA 4
Anjar Orange Blossom Water -
Anjar
B
7up free
7up
C NOVA 4
mint lavender sparkling tea
hoptonic
NOVA 1
Тоник
C NOVA 4
Tannourine Natural Spring Mineral Water
Tannourine
B NOVA 1
Maccaw Nectar Cranberry
Maccaw
E
Instant Sahlab Mix
Adonis Spices
NOVA 4
Sirop de fraise
Chtaura Valley
NOVA 4
Green Sour Cherry Carbonated
green
C NOVA 4
forest fruit (light)
Darina
NOVA 4