Barcode: 0052548589141
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 84.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 20.6 g |
| of which sugars | 15.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, corn syrup, high fructose corn syrup, contains 1% or less of natural and artificial flavors, citric acid, guar gum, cellulose gum, xanthan gum, red 40, blue 1, turmeric for color.
Additives
e100
e129
e133
e330
e412
e415
e466
Related Products in Desserts
পোলার রোবাস্তো সল্টেড ক্যারাম দল আইসক্রিম
Polar
D NOVA 4
Carrabba's Italian Grill, Sogno Di Cioccolata
Carrabba's Italian Grill
E
Double Choco Mini
Minus Thirty
D NOVA 3
ইগলু ভ্যানিলা আইসক্রিম
ইগলু,IGLOO
D
Triple Chocolate Ice-cream Cake
Get-A-Way
E NOVA 4
Magnum Chocolate Truffle
Kwality Walls
E NOVA 4
Extra Chill Chocolate Brownie
NOTO
C NOVA 4
Ната де коко, в сиропі зі смаком персика
Anhhong
C
Kesar Kulfi
WhiteCub
D NOVA 4
Ната де коко, в сиропі зі смаком дині
Anhhong
C
Igloo Dudh Malai
Igloo
E
Panera Bread, Raspberry Almond Thumbprint Cookie
Panera Bread
D