Barcode: 8715600248906
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Koolzuurhoudend water, kleurstof (E150d), zoetstoffen (aspartaam, acesulfaam-K), voedingszuren (fosforzuur, citroenzuur), aroma's (waarvan cafeïne en kers), conserveermiddel (kaliumsorbaat).
Additives
e150d
e202
e330
e338
e950
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
100% pur jus pomme fruits rouges
Thomas Le Prince
D NOVA 1
Pétillant pomme framboise
Le Prince
E NOVA 4
TGI Friday's, Mountain Dew
TGI Friday's
E
Cidre doux de Savoie
Thomas Le Prince
NOVA 3
1,2,3... sommeil !
Les 2 Marmottes
NOVA 1
Coffret découverte
Les 2 marmottes
Infusion Nuit
LES 2 MARMOTTES
NOVA 1
Thé Fort Épicé !
Les 2 Marmottes
B
Thomas le prince pur jus pomme poire bio
Le Prince, Thomas le prince
C NOVA 1
Citron Gingembre
Les 2 Marmottes
NOVA 1
Chili's, Corona Extra, 22 Fl Oz
Chili's
B
Thé citron : les 2 marmottes
Les 2 marmottes
B