Barcode: 0021908115290
Cherry Pie Bars
by Larabar
Labels
vegetarian
kosher
no gmos
vegan
non gmo project
orthodox union kosher
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 417.0 kcal |
| Fat | 14.6 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 58.3 g |
| of which sugars | 41.7 g |
| Fiber | 8.3 g |
| Proteins | 8.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Dates, almonds, unsweetened cherries
Allergens
nuts
Related Products
Jambon Cru
Salumi villani, Villani
E NOVA 3
Prosciutto di parma
Salumi Villani, Villani
E NOVA 3
Spianata piccante
VILLANI
E NOVA 4
coppa artisanale chiffonnade
villani
E NOVA 3
JAMBON DE PARME - Affinage 16 mois minimum
Vilani, Villani
E
Culatello
Salumi villani, Villani, Villani Salumi
E
Bresaola Punta d'Anca
Villani
E NOVA 4
Chiffonade Italienne jambon cuit
Villani
D NOVA 4
Spianata piccante
Villani
E NOVA 4
Saucisson abbruzze
Villani
E NOVA 4