Barcode: 0850014067007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Organic Cane Sugar, Black Carrot (for Color), Natural Flavors, Citric Acid, Organic Stevia
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tisana con tigliomelissa e camomilla
Coop
NOVA 1
Gatorade
Gatorade
D NOVA 4
Orzo solubile biologico
Vivi Verde, coop
NOVA 1
GATORADE blue
Gatorade
C NOVA 4
Saveur Orange Sanguine
Gatorade
D NOVA 4
Red Orange flavor
Gatorade
D NOVA 4
Te English breakfast
Coop
B NOVA 1
Gatorade Lemon Flavour
Gatorade
D NOVA 4
Boisson pour le sport saveur orange
Gatorade
D NOVA 4
Tè verde biologico
Coop Italia S. C., Solidal, Solidal Coop
NOVA 1
Albicocca succo e polpa bio
Vivi Verde Bio Coop
E NOVA 3
Boisson sport Saveur Cool Blue
RINGNES AS
D NOVA 4