Barcode: 8426944051502
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 528.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Potato dried, Sunflower oil, Flavors, Salt
Related Products
Squirrel Sisters Rasberry Ripple
Squirrel Sisters
Barre energy raw
Squirrel
beef ragu
babease
NOVA 3
Toblerone
Toblerone
E NOVA 4
Natural Coconut Drink
biomel
B NOVA 4
Biomel Complete Gut
Biomel
NOVA 4
Biomel Love Your Gut
Biomel
C NOVA 4
air fryer fish and chips
MJ’s
C NOVA 4
Marmorelle
Tenuta
D NOVA 4
Belgium chocolate biomel
biomel
C NOVA 4