Barcode: 5060042643301
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 476.0 kcal |
| Fat | 23.9 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 59.9 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
pomme de terre, huile de tournesol, sel de mer.
Related Products
Organic Whipped Buttery Spread
Smart Balance
E NOVA 4
Soy Free Buttery Sticks
Earth Balance, Gfa Brands Inc.
E NOVA 4
Organic Whipped Buttery Spread
Earth Balance
E NOVA 4
Soy Free Buttery Spread
Earth Balance
B NOVA 4
Original Buttery Spread
earth balance
D NOVA 4
Organic Coconut Spread
Earth Balance
E NOVA 4
Earth Balance Original/Traditional Spread
Earth Balance, Pinnacle Foods Group Llc
D NOVA 4
Earth balance, soy garden, natural buttery spread
Earth Balance
E NOVA 4
Vegan Shortening
Earth Balance
E NOVA 3
Vegan Buttery Sticks
Earth Balance
E NOVA 4