Barcode: 6130336002622
Chips goût BBQ
by Mahboul
Labels
no gluten
no preservatives
green dot
no colorings
Categories
Available in
algeria, tunisia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 588.4 kcal |
| Fat | 42.0 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 44.5 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 4.6 g |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Pommes de terre naturelles, Huile végétale, Arôme Barbecue Fumé.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granola Light Kobber Cacau
Kobber
A NOVA 3
Granola Light Kobber Banana/Mel
Kobber
B NOVA 3
Granola Tradicional Com Mel
Kobber, Kobber Alimentos ltda, Kobber Alimentos limitada
C NOVA 3
Granola Tradicional Kobber
Kobber
A NOVA 4
Café união 500g
União
B NOVA 1
Goma de mandioca hidratada para tapioca
Confiare
A
VISCONTI Batata Palha Cebola e Salsa
Visconti
C NOVA 4
ARISCO Tempero Arisco Alho e Sal
ARISCO
NOVA 3
Granola Light Kobber Passas e Maçã
Kobber
A NOVA 4
Granola Zero Kobber
Kobber
A NOVA 4
Torrada Tradicional
Bauducco
D NOVA 4
Granola Zero Kobber - 1kg
Kobber
A NOVA 4