Barcode: 8017596122827
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 535.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 3.5 g |
| Salt | 3.5 g |
Ingredients
patate in polvere 43
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Roasted and Salted Cashew
Platinum
D NOVA 3
Roasted cashews halves & pieces
imperial nuts
D NOVA 3
Gourmet Fare, Black Truffle Oil
Grapevine Trading Co. Inc.
NOVA 4
Madagascar vanilla, almonds, pecans protein & fiber hot oatmeal, madagascar vanilla, almonds, pecans
Think Thin
C NOVA 4
Grapevine Trading Co., Gourmet Fare, White Truffle Oil
Grapevine Trading Co. Inc.
NOVA 4
Thinkthin oatmeal farmers market berry crumble
Think Thin
C NOVA 4
Madagascar vanilla, almonds, pecans protein & fiber hot oatmeal, madagascar vanilla, almonds, pecans
Thinkthin Llc
C NOVA 4
Sweet & Savory Trail Mix
Clover Valley
E NOVA 4
Coconut Cashews
Clover Valley
E NOVA 3
RoAsted cashews
Imperial Nuts
C
Cashews
Clover Valley
B NOVA 3
Farmer's market berry crumble protein & fiber hot oatmeal, farmer's market berry crumble
Thinkthin Llc
C NOVA 4