Barcode: 3336971702122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 501.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Pommes de terre, huile de tournesol, arôme naturel, sel de mer, poivre noir, sucre, sel, épices, extraits d'épices.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Numoo, Chocolate Almond Nut Milk
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Numoo, Pistachio Nut Milk, Strawberry
Harvest Beverage Group
D NOVA 3
Carrot, apple, beet, lemon, ginger juice
B NOVA 1
Baguette Parmesan Garlic
Julran's
NOVA 4
Chai east indian spice
KAV ORIENT
E NOVA 4
Aleia's classic croutons gluten free
E NOVA 4
Gluten free vegan peanut butter cookie
Aunt Abby's Confections
C NOVA 4
Juice
B NOVA 1
Parmesan croutons
Aleias
E NOVA 4
Juice
B NOVA 1
Roasted Almonds
Creative Snacks Co.
A NOVA 3
Numoo Foods, Cold-Milled Cashew Nut Milk
Harvest Beverage Group
D NOVA 3