Barcode: 3075360001421
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 518.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | 4.6 g |
| Proteins | 6.8 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
pommes de terre, huile végétales (palme et tournesol), sel
Related Products in Snacks
Manakish
1001 delights
C NOVA 4
Rose delights
1001 delights
E NOVA 4
Ovocné želé mango
Sweet Corner,Lidl
D NOVA 4
Crunchy Toffee Popcorn
Snaktastic
E NOVA 3
Classic Sweet Popcorn
Lidl Snaktastic
C NOVA 3
Les p'tits biscuits nappés de chocolat au lait
SONDEY
E NOVA 4
Ovocné želé jahoda
Sweet corner,Lidl
C NOVA 4
Sweet And Salty Popcorn
Snaktastic
C NOVA 3
Mix delight
1001 delights
E NOVA 4
Smažené čočkové chipsy česnekové
snack day
D NOVA 3
Almond delight
1001 delights
D NOVA 4
All butter shortbread
Lidl deluxe
E NOVA 4