Barcode: 5400113672425
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 460.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 59.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 4.1 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
linzenbloem, aardappelzetmeel, zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte, aardappelbloem, zoete chilikruiden, tomaat, zout, zoethout, gember knoflook, cayennepeper, zwarte peper, lavaswortel, zonnebloemolie, extract van paprika, extract van citroen zeezout, kurkuma.
Related Products in Snacks
Mexican Street Corn
POPPY
D NOVA 3
Original Seasoned Pretzel Twists
Dot's Homestyle Pretzels
D NOVA 4
BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists
Dot's Homestyle Pretzels
E NOVA 4
Giant Dark Chocolate Peanut Butter Cup
The Capital Candy Jar
E NOVA 4
Seasoned Pretzel Twists
Dot’s Homestyle Pretzels
E NOVA 4
ULTRA PROTEIN high protein milk shake salted caramel
slate.
NOVA 4
Totopos
Tatemada
A NOVA 3
Original Seasoned Pretzel Twists
Dot’s homestyle Pretzels
D NOVA 4
Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists
Dot's
E NOVA 4
Cinnamon Sugar Seasoned Pretzel Twists
Dot's Homestyle Pretzels
NOVA 4
Salted Caramel
Poppy
E NOVA 4
Honey Mustard Pretzel Twists
Dot's Homestyle Pretzels
E NOVA 4