Barcode: 5060042641819
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 491.0 kcal |
| Fat | 27.2 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 51.8 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.2 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
potatoes, sunflower oil, sea salt. packed in a protective atmosphere. made in england.
Related Products
Vitamin C
Sunlife
NOVA 4
Leclerc limo
Schwollener
D NOVA 4
Senf körnig
Unser Land
E NOVA 3
Top Maté - Argentina Blend
GetränkeIdee
NOVA 4
Mayonnaise
UNSER LAND, Unser Land Bio
E NOVA 3
Erdbeer-Rhabarber-Marmelade
Unser Land
C
Calcium + Vitamin D3
Sunlife
NOVA 4
Schwollener Waldmeister
Schwollener Sprudel GmbH & Co. Kg
D NOVA 4
Lecker Mate
Lecker
C NOVA 4
Limhonade Holunder
Limhonade
NOVA 4