Barcode: 3760168452130
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 591.0 kcal |
| Fat | 43.7 g |
| of which saturated | 3.5 g |
| Carbohydrates | 43.1 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.3 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Pomme de terre, huile de tournesol, sel.
Related Products in Snacks
Muffins, blueberry
Udi's
D NOVA 4
Sourdough Hards Pretzels
Wege Pretzel Company Inc.
E NOVA 4
Sourdough Broken Pretzels
Wege
E NOVA 4
Simply the Best Trek Mix
Trader Joe's
D NOVA 3
Cracked Pepper Sunflower Seeds
E NOVA 4
Tart Square Wafers, Tort
A NOVA 4
Crinkle cut chips
M&S
C NOVA 3
Pretzels
Wege Pretzel Co.
E NOVA 3
Wege Of Hanover, Sourdough Hards Pretzels
Wege Pretzel Company
E NOVA 4
Wege, sourdough broken pretzels
Wege Of Hanover
E NOVA 3
Wege Of Hanover, Pretzels Party Sticks
Wege Pretzel Company
E NOVA 3
Sourdough Broken Pretzels
WEGE of Hanover
E NOVA 4