Barcode: 3856018209662
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 535.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Krumpir (60%), biljno ulje (palmino), pšenično brašno, sol, dekstroza, paprika u prahu (0,5%), luk u prahu, pojačivači okusa: E621, E635, šećer, sirutka u prahu, sir u prahu, regulator kiselosti: E339, ekstrakt kvasca, bojilo: E160c, suncokretovo ulje, aroma dima.
Allergens
gluten
milk
Additives
e160c
e339
e621
e635
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Framboise & Miel
Le Bois Jumel
D NOVA 4
Confiture de lait au beurre salé de Guérande
Le bois Jumel
E NOVA 4
Confiture fraise de Plougastel
Le Bois Jumel
D
Confiture Fraise Basilic
Le Bois Jumel
D NOVA 4
Confiture framboise au miel
Le Bois Jumel
D NOVA 4
Houmous de Marrons de Redon
Le Bois Jumel
D NOVA 3
Confiture de lait
Le Bois Jumel
E NOVA 4
Houmous de Coco de Paimpol
Le Bois Jumel
D NOVA 3
Abricot Timut
Le Bois Jumel
D NOVA 4
Confiture mure au miel
Le Bois Jumel
D NOVA 4
Bio-flan non sucré Cacao / Orange
NAT-ALI
B NOVA 4
Confiture Abricot au miel
Le Bois Jumel
D NOVA 3