Barcode: 0060383103477
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 520.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Pommes de terre, Huile de canola et/ou de tournesol) à teneur moyenne en acide oléique et/ou de maïs, Sel.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Aardbei fruidspread
Gwoon
C NOVA 4
biologische olijfolie mild
bio+
B NOVA 2
Green olives
gwoon
D
witte rijst
bio+
B NOVA 3
Waldkorn bollen
Gwoon
A NOVA 4
Kampioentjes
Gwoon
A NOVA 4
Zonnebloemolie
Goldsun
C NOVA 2
Linzensoep
Bio+
B NOVA 3
Rode bieten gekookt
Bio+
A NOVA 3
Voorgekookte aardappel schijfjes
merkloos
B NOVA 1
Rooibos
Bio+
B NOVA 1
Olijfolie extra vierge
Bio+
B NOVA 2