Barcode: 0060410047040
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 560.0 kcal |
| Fat | 36.0 g |
| of which saturated | 4.0 g |
| Carbohydrates | 54.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Specially selected potatoes, Vegetable oil, Salt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lasagne Bladen
Plus
A NOVA 1
Brood Korenalnders Spelt Donker Vloer
Plus
C NOVA 4
Volkoren bollen
Plus
NOVA 4
Exotische multidrink
Plus
C NOVA 4
Biologisch boeren meergranen
Plus
C NOVA 4
Paprika
Plus
A NOVA 1
Ongebrande notenmix
Plus
C NOVA 1
Vriesvers spinazie à la crème
Plus
A NOVA 4
Glutenvrij wit
Plus
C NOVA 4
Snoepgroenten paprika
Plus
A NOVA 1
Hummus Paprika
Plus
C NOVA 3
Hummus
Plus
B NOVA 3