Barcode: 8012666008353
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 538.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 52.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Chips - Patatine fritte rigate Composizione Ingredienti: patate, olio domi di girasole (33%), sale.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gluténmentes toast szeletek
Enjoy free!,Aldi
C NOVA 4
chili ízesítésű napraforgómag
Snack Fun
C NOVA 4
Rizskása étcsokoládéval és inulinnal
Happy Harvest
D NOVA 4
Knusper Müsli Mandel-Paranuss
Happy Harvest
D NOVA 3
Pringles Pizza
Pringles
NOVA 4
Pain integral
L'Angélus
B NOVA 3
Muesli croustillant chocolat
E NOVA 4
Fruit spread
World Market
D NOVA 4
Gesztenyepüré
Finest Bakery,Gelato Italiano Kft.
C NOVA 4
Rizskása chia maggal és inulinnal
Happy Harvest
C NOVA 4
Banános zabkása hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel
Happy harvest
B NOVA 4
Pâtes complètes bio pour enfants
Glaseritalia GmbH
NOVA 1