Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 516.0 kcal |
| Fat | 29.0 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 4.3 g |
| Proteins | 6.1 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
AARDAPPELCHIPS MET PICKLESSMAAK Ingredienten: aardappelen 64,5%, ongeharde zonnebloemolie 29%, pickleskruiden 6,5% [specerijen be osterd), zuurteregelaar (natriumacetaten), aara eetmeel, glucosestroop, zout, suiker, aroma, krulen) CHIPS DE POMMES DE TERRE AU COUT PICKLES Ingrédients: pommes de terre 64,5%, huile de tournesol non hydrogénée 29%, assaisonnement pickles 6,5 [épices contient moutarde), régula teur d'aciité (acétotes de sodium), amidon de pomme de terre, sirop de glucose, el sucre, arôme, herbes], Zutaten: Kartoffeln 64, 5%, ungehärtetes S en - blumenöl 29%, Pickles-Würzung 6,5% [Gewwürze (enthält Senf), Säureregulator (Natriumacetate) rtoffelstärke, Glucosesirup, Salz, Zucker, ma, Kräuter],
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Decaffeinated Green Tea
Kings Super Markets Inc
Red pepper & currant quinoa blend
Kings, black tea
Kings, Kings Super Markets Inc
Chilean quinoa blend
Falafel mix
Pimento Stuffed Olives
Kings Super Markets Inc
Spiced Apple & Pear Chutney
Marks & Spencer
Jalapeno Stuffed Olives
Kings Super Markets Inc
Garlic Stuffed Olives
Kings Super Markets Inc
Garlic & Jalapeno Stuffed Olives
Kings Super Markets Inc
Balsamic Roasted Garlic And Onion Jam
Schlotterbeck & Foss
Organic Oat Bran
Kings