Barcode: 3045320086225
Confiture
by Bonne Maman
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france, germany, netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
frambozen, suiker, rietsuiker, geconcentreerd citroensap, geleermiddel : vruchtenpectine,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Salatkernemix naturbelassen
K-Classic
A NOVA 1
Kürbiskerne
K-Classic
A NOVA 1
Bandnudeln
K-Classic
A NOVA 1
Konfitüre Extra Waldfrucht
K-Classic
D NOVA 4
Cashewkerne natur
K-Classic
B
Nudeln Korkenzieher aus Hartweizengrieß mit Eiern aus Bodenhaltung
K-Classic
A NOVA 1
Pinienkerne naturbelassen
K-Classic
B NOVA 1
Fortnite Battle Pass
Epic Games, Gucci, pornhub
D NOVA 4
Maccaronelli
K-Classic, Kaufland
A NOVA 1
Nüsse: Macadamia
Carl Wilhelm Clasen, K-Classic
C NOVA 3
Thai Jasmine Rice
K Classic
B NOVA 1
Pflaumenmus fein gewürzt
Kaufland
D NOVA 4