Barcode: 4068706619250
Confiture abrucot
Labels
nutriscore
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 236.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Abricots, sucre, jus de citron concentré, pectines
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sałatka szwedzka
Przetwory z natury
A NOVA 3
Olej kokosowy rafinowany
Intenson
E NOVA 2
Chrzan Staropolski
Motyl
C NOVA 4
Warzywa Na Patelnię
A NOVA 3
Mieszanka chińska
Asia Flavours
A NOVA 1
Groch Łuszczony
Targroch
A
Zupa jarzynowa
Mroźna Kraina
A NOVA 1
Chrzan Staropolski 190G. Motyl
Motyl
C NOVA 4
Agar-Agar proszek
Targroch
NOVA 4
Herbata z naparu biała z jaśminem
goBIO
B
Warzywa na patelnię po włosku
Mroźna Kraina
NOVA 4
Pasztet z żurawiną
Dziarskie Jarskie,PEKPOL
D NOVA 4