Barcode: 3174061039181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 164.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 40.0 g |
| of which sugars | 39.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ananas 70%, sucre, jus de citron concentré, jus de fruit de la passion, gélifiant : pectine de fruits.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
cereal de avena integral
VALLEY FOODS
A
Chorizo tostada bake
Factor
NOVA 4
Vegetarian green Chile tostada bake
Factor
E NOVA 4
tortillas de harina de trigo integral
smart
D NOVA 1
Aceite de Oliva Extra Virgen
Member's Choice
Aceite Vegetal Mixto
123
B NOVA 2
Piña en rebanadas en almíbar
Precíssimo
B NOVA 3
cereal de avena integral con pasas
valley foods
C NOVA 4
Frijol negro
precíssimo
A
Boing
Boing!
D NOVA 4
valley foods cereal de trigo integral
valley foods
A NOVA 4
Tomato Sauce with Spices
Soriana
C NOVA 4