Barcode: 3760012030026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 232.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 61.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fruits, sucre et pectine si nécessaire. PREPAREE avec 52 g de FRUITS pour 100 g. Teneur totale en sucre 6lg pour 100 g.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cinnamon french toast
Great Value
E NOVA 4
French Vanilla sugar free
Great Value
C NOVA 4
Mixed berry overnight oats
Great Value
C NOVA 4
Blueberry vanilla overnight oats
Great Value
C NOVA 4
Cremora
Great value
E NOVA 4
Everything Hamburger Buns, Everything
Sam's choice
C NOVA 4
Jasmine rice, jasmine
B NOVA 1
Caramel Macchiato Non-Dairy Coffee Creamer
Great Value
E NOVA 4
Pink lemonade flavored juice drink frozen concentrate, pink lemonade
C NOVA 4
Brown sugar raisin overnight oats
C NOVA 4
Non-Dairy Coffee Creamer Hazelnut Artificially Flavored
Great Value
E NOVA 4
Lemonade flavored juice drink frozen concentrate
Great Value
B NOVA 4