Barcode: 3263627973066
Confiture Cassis
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 257.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 59.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cassis au miel 45<1 de fruits VX)ur 100g / Teneur tote Sucre canne. cassis 45%, riel 6%, Peut server au frais.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Polaner, Spreadable, Seedless Raspberries
B&G Foods Inc.
D NOVA 4
Marmalade
Polaner
D NOVA 4
Blueberry premium fruit spread
D NOVA 4
Fruit & maple premium fruit spread
D NOVA 4
Preserves
Polaner
D NOVA 4
Fruit & maple, raspberry
D NOVA 4
Premium fruit spread, strawberry
D NOVA 4
Cream of wheat, whole grain hot cereal
Cream Of Wheat
A NOVA 1
Jelly
Polaner
D NOVA 4
Nackthafer
Spielberger Mühle
B
Preserves
Polaner
D NOVA 4
Polaner, seedless spreadable strawberries
Polaner
D NOVA 4