Barcode: 3760053480170
Confiture de bisous
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 225.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.3 g |
| of which sugars | 54.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pomme, Fraise, sucre, pétales de rose, vanille, Agar-Agar
Additives
e406
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Seasoning blend
A NOVA 3
Mint Chocolate Keto Friendly Cereal
Catalina Crunch
A NOVA 4
Chocolate chunk edible cookie dough
E NOVA 4
Granola
The Toasted Oat
D NOVA 3
Soft granola
E NOVA 4
Keto Friendly Cereal - Maple Waffle flavored cereal
Catalina,Catalina Crunch
D NOVA 4
Hummus
C NOVA 3
French Vanilla Almond + Coconut Creamer
Nutpods
A NOVA 4
Sweet loren's, place & bake cookie dough, oatmeal & cranberry
Sweet Loren's
E NOVA 3
Original Almond + Coconut Creamer
Nutpods
A NOVA 4
Soft granola apricot shortbread
D NOVA 3
Scrumptious Chewy Granola
The Toasted Oat
D NOVA 3