Barcode: 3760036849062
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 248.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.5 g |
| of which sugars | 49.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cédrat corse, sucre de canne roux, pectine de fruit si nécessaire.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Smeaton Mill Rolled Oats
Smeaton Mill
A NOVA 4
GLOW Dragonfruit and Lychee
naked life
B NOVA 4
Dairy free mozzarella
Made With Plants
E NOVA 4
Flora ProActiv
Flora
D NOVA 4
Buttery ProActiv
Flora
D NOVA 4
Australian Hemp Seeds
Hemp Foods Australia
Nonna's spaghetti bolognese 300g pack
Youfoodz
B NOVA 4
THICKENED PLANT CREAM
Flora
D NOVA 4
Boiled Bagels plain
Jesse's Bakery
C NOVA 3
Raspberries
Driscoll's
NOVA 1
Rama Spread
Rama
C NOVA 4
ProActive
Flora
C NOVA 4