Barcode: 3174061036128
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 197.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 48.0 g |
| of which sugars | 47.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cerises 50%1 sucre, gélifiant : pectines, acidifiant : acide citrique, Préparée avec 50g de fruits pour 100ge Teneur totale en sucres : 48g pour 1 oogo Iconsommer
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio Pomidor i warzywa
Biotrend, Solevita
B NOVA 3
Zimtinos
Crownfield,Lidl
D NOVA 4
Bio Sommer-Gemüse
Freshona, Lidl
A NOVA 1
Mermelada extra de fresa
El Cultivador
D NOVA 4
Sardinen in Sonnenblumenöl mit Chili
Combino
Apfelrotkohl
Ernte Krone, Norma
NOVA 3
Junge Erbsen mit Möhrchen
Ernte Krone
A NOVA 3
Orange Juice from Concentrate
Simply...
C NOVA 1
Tofu Natural
Gutbio
Brocolimole
La Cocina
B NOVA 3
Süßkirschen
River Valley
C NOVA 3
Mix omega 3
Trader Joe's
C NOVA 1