Barcode: 3760101593722
Confiture de cerise bio
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
organic
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 254.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 61.9 g |
| of which sugars | 59.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cerises griottes*, sucre*, pectine, acide citrique.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pearled Barnyard Millet
24Mantra
A
Organic Flax Seeds
24 Mantra Organic
B NOVA 1
organic peanut chikki
24 Mantra Organic
NOVA 3
Pearled Little Millet
24 Mantra
A
Organic punjabi chicken curry spice
NOVA 3
Guruji Kery Pudina Squash
Guruji
E NOVA 4
Pearled little millet
A
Kalory Brown Bread
Kalory
NOVA 3
24 Mantra Organic
Organic peanut butter Creamy
A NOVA 1
Bharat Masala Soyabadi
Bharat Masala
A NOVA 1
24 Mantra Puffed Rice
24 Mantra
B NOVA 3
Organic tandoori chicken
NOVA 3