Barcode: 3760164590256
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 274.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 54.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, citron, pectine E440 acide citrique E330 teneur total en sucre 63g pour 100g préparé avec 35g de citron pour 100g de produit fini
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vegetarian Mushroom Flavour
Myojo,Nissin
NOVA 4
Sunflower Oil
Golden Circle
C NOVA 2
Extra Smooth Silken Tofu
Fortune
A NOVA 3
Purple wheat noodles Aglioglio Flavour
Koka
NOVA 3
Roasted Cashews
Camel,คาเมล
C NOVA 3
Purple Wheat Noodles (Chilli & Lime Flavor)
KOKA
NOVA 4
Vacuum packed Tofu
Fortune Tau Kwa
NOVA 3
Pressed Tofu
Fortune
A
Roasted Peanuts
Camel
C NOVA 3
Laska singapura flavour
โคคา,koka
NOVA 4
Chinese Tofu with Omega 3 DHA
Fortune
A NOVA 4
Nescafé original
Nestlé, Nescafe
NOVA 4