Barcode: 3760084090034
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 218.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 51.0 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fraise 60%, sucre de canne
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Potato Chips All Natural
Hardbite
C NOVA 3
Hardbite honey dijon handcrafted-style chips
Naturally Hoegrown Food Ltd
C NOVA 4
Honey Harissa Flavored Potato Chips
Hardbite
D NOVA 4
Mango and habanero pepper
Hardbite
D NOVA 4
Belveder, sauerkraut
Belveder
C NOVA 3
Sauerkraut with carrot
C NOVA 3
All Dressed
Hardbite
C NOVA 4
Potato Chips All Natural
Hardbite
C NOVA 3
Black Truffle Sea Salt Potato Chips
Hardbite
D NOVA 4
Smoked Paprika & Garlic Potato Chips
Hardbite
C NOVA 4
BLACK TRUFFLE SEA SALT POTATO CHIPS
Hardbite
D NOVA 4
Potato Chips All Natural
Hardbite
C NOVA 3