Barcode: 3101740010049
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 228.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 51.0 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Griottes, sucre, pectine
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
The Red One Squished Smoothie Fruits
Ella's Kitchen
E NOVA 1
Darling Clementines
A
Tea
La Carabela
B NOVA 4
Organic avocado
A NOVA 1
Amaaazing juice blend drink
Ella's Kitchen, The Hain Celestial Group Inc.
C NOVA 1
Urbani truffles, black truffles & mushrooms
Urbani Truffles
C NOVA 4
Dried Porcini Mushrooms
Urbani
A NOVA 1
Smoothie drink
Ella's Kitchen, The Hain Celestial Group Inc.
C NOVA 1
Organic aloe water drink
Ella's Kitchen, The Hain Celestial Group Inc.
C NOVA 1
Ella's kitchen, coconut water electrolyte drink, pears, berries, pears, berries
Smoothie drink
Ella's Kitchen, The Hain Celestial Group Inc.
B NOVA 1
Black Truffle Oil
Urbani truffles
B NOVA 4