Barcode: 5430000418096
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 232.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
groseille blanche, sucre de canne.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Prune juice
Gold Emblem
E NOVA 1
Melon Medley
M&S
A NOVA 1
Roasted Almonds Sea Salt
Gold Emblem
B NOVA 3
Brioche Toasts
Trader Jacques
D NOVA 4
Cranberry apple juice cocktail, cranberry apple
E NOVA 4
Berry Blend Freeze-dried Fruit Crisps
Gold Emblem
D NOVA 1
Pizza Veggie Burgers
Trader Joe's
B NOVA 4
Groene olijfen in knoflook marinade
Carbonell
E NOVA 3
Steel Cut Organic Oats
Trader Joe's
A NOVA 1
Cranberry
C NOVA 4
1oz Flour Tortilla Medium
Alejandro's
D NOVA 4
Trader joe's, coconut oil spray
Trader Joe's
B NOVA 4