Barcode: 3560000430421
Confiture de kakis
by Biolo'Klock
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 230.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.1 g |
| of which sugars | 55.1 g |
| Fiber | 2.1 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kakis* 38%, sucre de canne blond équitable* 40%, orange*, pommes*. *Ingrédients issus de l'agriculture biologique, nvec 60g de
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
křupavé MÜSLI tři druhy čokolády CELOZRNNÉ
CRIP CROP,Penny
D NOVA 4
Musli 3 typy čokolády
BonaVita
D NOVA 4
Zapékané müsli s malinami a příchutěmi vanilky
Bonavita
D NOVA 4
Мюсли гранола супер шоко
Bona Vita
D NOVA 4
Buckwheat Flakes
Bona Vita
NOVA 3
Choco Balls
Bona Vita
D
Čoko kuličky
Crip crop,Bonavita
D NOVA 4
Cinnamon magic
BonaVita
NOVA 4
Obilné čtverečky se skořicí
Bonavita
D NOVA 4
Pohankové lupínky
Bona Vita
C
Bonavita Tönköly búzapehely
Bonavita
C NOVA 3
Müsli lískové a pekanové ořechy
Crip crop
D NOVA 4