Barcode: 3760153580602
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 255.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 53.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Litchis, sucre, pectine, acidifiant : E330.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Papas
Mc Cain
B NOVA 4
Olives vertes dénoyautées biologiques
Sardo
D NOVA 3
Rice vermicelli
Haiku
B NOVA 3
Premium Asian Style Noodles
Haiku
C NOVA 3
Sardo Câpres Cucina 125 mL
E
Olives Vertes Dénoyautées
E
Frozen Fried Potatoes - Straight Cut
McCain
B NOVA 4
Mangues tranchées
M'Lord
NOVA 3
Grapefruits
M'Lord
B NOVA 3
Crème de coco sucrée
Haïku
D NOVA 4
Krisprolls Grains Entiers
Pågen
C NOVA 3
Rice Vermicelli
Haiku
C NOVA 3